Pre Vás

Ponuka a voľné termíny

U Vás alebo v Dome u Bielej ruže

Vyberte si

Voľné termíny pre podujatia u Vás, prídeme k Vám s koncertom, prednáškou, workshopom, prezentáciou, na Vašu svadbu-spev na svatbu, životné jubileum, významnú udalosť vo Vašej obci alebo meste. V našich voľných termínoch môžete prísť i ako umelecká skupina k nám a mať u nás sústredenie, prípadne stretnutie, na ktorom Vám urobíme umelecký program.

Perla Perpetua Voberová Eurytmia, spev, poézia Dom u Bielej ruže

Obsah ponuky

Máte významnú životné jubileum a chcete k nemu koncert, alebo je Vašim významným dňom svadba, prípadne je vo Vašom mestečku, či dedine iná významná udalosť? Neváhajte a rezervujte si termín, z tých, ktoré máme ešte voľné a objednajte si krásny a nezabudnuteľný zážitok a okrášlite tak svoj sviatočný deň.

Ak chcete zažiť niečo neobvyklé a zaujímajú Vás nové prúdy a smery, ponúkame Vám spojenie spevu, eurytmie, recitácie a divadelného predvedenia na Vašom podujatí.

projekty 8
0eb706298a8693fc7e6a5e324ab0289a

Podmienky

Môžete si rezervovať koncerty alebo umelecké vystúpenia s eurytmiou.  V rezervačnom systéme sa platí záloha.  Koncerty alebo vystúpenia môžeme realizovať s minimálne dvomi vystupujúcimi. Realizujeme na dohodu. Základná cena je za dve osoby a plus treba rátať s preplatením cesty.

Fotogaléria

28
3
spev a organ 1
13
11
3
2
14
7
25
Vzkriesená duša (2)
3
Koleso osudu
19
Koleso osudu